Частный нотариус в Киеве
Пн - Пт: 09.00-18.00, вне рабочего времени - по договоренности
03179, Киев, проспект Победы, 123, офис 212

Приватний нотаріус Чмирук Олександр Валерійович

У зв’язку із розвитком та вдосконаленням вітчизняного законодавства, нотаріальна діяльність набуває все більшого значення у багатьох сферах суспільних відносин. За останні кілька років збільшилися повноваження і участь нотаріусів в контролі та забезпеченні законності економічної та правової діяльності фізичних та юридичних осіб.

Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чмирук Олександр Валерійович у своїй багаторічній діяльності керується виключно чинним законодавством України та принципами верховенства права. Ним здійснюється надання всіх видів нотаріальних послуг з урахуванням індивідуальних особливостей кожної справи. Зокрема:

  • видача спадщини;
  • посвідчення цивільно-правових угод (договорів);
  • виготовлення проектів довіреностей, заяв та інших документів, враховуючи індивідуальні побажання клієнтів;
  • здійснення реєстраційних дій щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, інших речових прав, обтяжень тощо;
  • робота з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями: реєстрація, внесення змін, припинення діяльності в сфері бізнесу, розробка необхідних документів, посвідчення банківських карток та інше;
  • безкоштовні юридичні консультації;
  • за бажанням клієнтів – допомога (сприяння) при вирішенні окремих питань при підготовці до нотаріальної дії (незалежна оцінка майна, отримання необхідних довідок тощо).

Звертаючись до приватного нотаріуса Чмирука Олександра Валерійовича, можете бути впевнені в якісній правовій допомозі та неухильному дотриманні законів України. Ви гарантовано отримаєте повну консультацію із хвилюючих вас питань, а також нотаріальні послуги по демократичним цінам. Співпраця з клієнтами проводиться у зручний для них робочий час та з урахуванням особливостей кожної роботи, яка ставиться перед нотаріусом.

Тут цінують ваш час та спрямовують всю свою увагу на вирішення ваших проблем.

Нотаріальна контора Чмирука О. В.:

м. Київ, пр. Перемоги, буд. 123, оф. 212

Офіс знаходиться недалеко від метро Святошин, Житомирська та Академмістечко