Частный нотариус в Киеве
Пн - Пт: 09.00-18.00, вне рабочего времени - по договоренности
03179, Киев, проспект Победы, 123, офис 212

Заборона і арешт нерухомого майна у нотаріуса в м.Київ

Заборона відчуження нерухомого майна обмежує право власності власника нерухомості, забороняючи йому розпоряджатися майном на свій розсуд без дозволу певних осіб.

Тому обов’язковою процедурою при нотаріальному посвідченні угод про відчуження або застави нерухомого майна є перевірка наявності заборони відчуження цього майна.

Нотаріус накладає заборону відчуження нерухомості у випадках, коли він посвідчує договір довічного утримання, договір про заставу нерухомого майна, а також при накладенні арешту на нерухоме майно органами слідства, дізнання і судовими установами.

Крім того, заборона відчуження нерухомого майна накладається автоматично в разі, якщо установа банку, підприємство чи організація видає особі позики на будівництво, купівлю або капітальний ремонт житлового будинку тощо.

Арешт майна — накладання заборони на право розпоряджатися майном з метою його збереження до визначення подальшої долі цього майна. Застосовуються органами суду і прокуратури для забезпечення цивільного позову або виконання вироку про конфіскацію майна.

Арешт застосовується:

  • для забезпечення збереження майна боржника, що підлягає наступній передачі стягувачеві або реалізації;
  • для виконання рішення про конфіскацію майна боржника;
  • при виконанні ухвали суду про накладення арешту на майно, що належить відповідачу і знаходиться у нього чи в інших осіб.

Звернувшись до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чмирука О.В., ви зможете отримати розгорнуту консультацію з приводу накладення/зняття заборони та арешту майна. Маючи всі необхідні документи та законні підстави ви також можете реалізувати свої права та інтереси. Приватний нотаріус Чмирук О.В. має багаторічний досвід роботи в сфері нотаріату та юриспруденції в цілому, тому звернувшись до нього ви отримаєте можливість якнайкраще та в найкоротший строк вирішити питання, які вас цікавлять, зокрема накладення чи зняття заборони та арешту майна. В нотаріальній конторі приватного нотаріуса Чмирука О.В. ви гарантовано отримаєте якісні послуги в найкоротші строки та за демократичну плату.